![](https://atticapressnews.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot-2022-07-21-at-09-23-36-Giannis-Ugo-Antetokounmpo-στο-Instagram-🔜-🇬🇷🙏🏽.png)
Με ανάρτηση στον προσωπικό λογαριασμό του στο Instagram, o Γιάννης Αντετοκούνμπο επιβεβαίωσε με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο την παρουσία του στο Eurobasket 2022.
Ο Giannis «ανέβασε» δύο φωτογραφίες από την προετοιμασία του, με σορτσάκι της «επίσημης αγαπημένης», ενώ τις συνόδευσε με το emoji «soon» (σύντομα), δίπλα στην ελληνική σημαία.
Όπως ήταν αναμενόμενο η ανάρτηση του «Greek Freak» δημιούργησε κύμα ενθουσιασμού στα social media.